tomasza spa

Autorski masaż Tomasza Spa to solidna dawka relaksu dla najbardziej wymagających. Masaż całego ciała na bazie olejku jaśminowego, łączący w sobie techniki masażu klasycznego i relaksacyjnego zakończony rozluźniającym masażem głowy oraz całego skalpu .

 

Czas trwania: 60 min

Cena: 190zł

Jest to masaż skupiający się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia oraz na wyciszeniu emocjonalnym osoby masowanej. Wszystko to wzbogacone o odprężający masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz głowy.

 

Czas trwania: 75 min

Cena: 240zł

Działa silnie rozluźniająco oraz likwiduje napięcia mięśniowe. Poprawia ukrwienie organizmu i trofikę skóry. Pobudza organizm do naturalnej detoksykacji wspomagając pracę gruczołów. Idealny dla osób przemęczonych chcących połączyć głębokie odprężenie z usunięciem niepożądanych napięć mięśniowych.

 

Czas trwania: 30 / 45 / 60 / 90 min

Cena: 90 / 130 / 160 / 240zł

Praktycznie każdy w dzisiejszych czasach boryka się z problemami dnia codziennego, stresem, siedzącym trybem pracy, brakiem czasu na relaks i odpoczynek.

Metodą walki z przykrymi dolegliwościami jest masaż okolic karku, głowy i szyi. Są to niezwykle ważne punkty na ciele człowieka. Masaż ten pomaga zlikwidować powstałe w ciągu dnia napięcia, poprawia dopływ krwi, likwiduje uczucie zmęczenia, odpręża i relaksuje.

Na zakończenie masażu nakładamy chłodzący żel przeciwbólowy z cannabis oil.  Zawiera on połączenie naturalnych substancji i ekstraktów do miejscowego ukrwienia i schłodzenia nadwyrężonych mięśni i stawów

 

 

Czas trwania: 30 min

Cena: 100 zł

Masaż wykorzystujący pracę dłoni oraz przedramion doskonale poprawi krążenie jak również pracę układu limfatycznego, działając wspomagająco na redukcję obrzęków i zastojów. Masaż łagodzi objawy długotrwałego stresu oraz nerwic. Rozluźniają mięsnie i redukując napięcia.

 

Czas trwania: 30 / 45 / 60 / 90 min

Cena: 90 / 130 / 160 / 240zł

Zastosowane olejki eteryczne nie tylko redukują napięcia mięśniowe ale również działają kierunkowo na zróżnicowane problemy klienta. Terapeuta dopasuje jeden z naszych specjalistycznych olejków wybierając z szerokiej gamy olejku pomarańczowego, kawowego, lawendowego, grejpfrutowego, cytronelowego, waniliowego, melisowego czy olejku z drzewa różanego, ten który pozwoli Ci optymalizować efekty masażu.

 

Czas trwania: 30 / 45 / 60 / 90 min

Cena: 100 / 140 / 170 / 250zł

Masaż na kremowym jogurcie. Ekstrakt z jogurtu pielęgnuje i nawilża skórę, a dodatkowo posiada innowacyjny kompleks wyszczuplający. Delikatny i orientalny zapach relaksuje ciało i umysł.

 

Czas trwania: 60 min

Cena: 190zł

Relaksacyjny masaż całego ciała wykonany na prawdziwej czekoladzie odpręży ciało i ukoi zmysły. 70% zawartość kakao powoduje zastrzyk słodkiej energii w głębsze warstwy naskórka, doskonale odżywiając zmęczoną skórę.

 

Czas trwania: 60 min

Cena: 240zł

Ten rodzaj masażu łączy oddziaływanie ciepłego wosku świecy z aromaterapią i właściwościami samej świecy.  Świeca do masażu wykonana jest w 100% ze składników naturalnych m.in. masła SHEA, kakaowego czy oleju kokosowego oraz naturalnych olejków eterycznych. Proponujemy nuty zapachowe: czekolada – kokos, jaśmin, zielona herbata z trawą cytrynową i imbirem, piżmo.

 

Czas trwania: 60 min

Cena: 190zł

Łączy w sobie dobroczynne działanie dotyku z kojącym ciepłem kamieni bazaltowych. Ułożone w kluczowych punktach ciała kamienie podczas masażu wolno oddają ciepło, stopniowo topiąc napięcie mięśni oraz umożliwiając ich głębsze rozluźnienie.

 

Czas trwania: 60 min

Cena: 220zł

Stosuje się głównie jako nieinwazyjną metodę walki z cellulitem. Musimy jednak pamiętać o tym, że bańki chińskie nie są złotym środkiem na wymodelowanie sylwetki ale metodą wspomagającą. Masaż bańką poprawia krążenie, uelastycznia skórę, przywraca jej jędrność. Dla zwiększenia efektów zaleca się serie masaży dobrane do indywidualnych potrzeb.

 

– Uda, pośladki, brzuch

Czas trwania: 45 min

Cena: 170zł

 

– Uda, pośladki, brzuch, ramiona

Czas trwania: 60 min

Cena: 210zł

Relaksacyjny masaż całego ciała dla dwóch osób wykonany na olejku jaśminowym. Rozkoszuj się romantyczną atmosferą przy dźwiękach kojącej muzyki i blasku świec.

Czas trwania: 60 min

Cena: 320zł

 

Poprzez pracę na receptorach stóp terapeuta wspomaga organizm do oczyszczania się z toksyn, odblokowania kanałów energetycznych – tzw. meridian, a przede wszystkim odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu. W zależności od potrzeb można uzyskać głęboki relaks lub znaczący impuls w kierunku poprawy zdrowia.

 

Czas trwania: 20 min

Cena: 70zł

Masaż głowy może pomóc w zwalczeniu bólu głowy, czy karku, ale rozprawi się też ze stresem, przemęczeniem, złym humorem oraz … z łysiną. Tak, regularnie i umiejętnie wykonywany masaż głowy działa stymulująco na cebulki włosów pobudzając kosmyki do wzrostu.

 

Cena: 30zł.

REZERWACJA ONLINE